info@mahnazgourjizadeh.com

آدرس ایمیل

09166097578

شماره تماس

اهواز - زیتون کارمندی

آدرس

جملات مثبت برای موفقیت

جملات مثبت برای موفقیت

جملات مثبت برای موفقیت

جملات مثبت برای موفقیت در مسیر بسیار حیاتی است. یکی از مهم‌ترین عواملی که در رسیدن به موفقیت نقش دارد، هدفمند بودن است. افرادی که بدون داشتن هدف در مسیری قدم می‌گذارند، نمی‌توانند این مسیر را تا انتها طی کنند.

همچنین باورهایی که افراد دارند، می‌تواند نقش زیادی در تغییر مسیر زندگی و رسیدن آن‌ها به موفقیت داشته باشد. بسیاری از افرادی که به موفقیت رسیده‌اند، می‌گویند: انسان‌ها فقط چیزهایی را که باور دارند، می‌بینند و نه چیزهایی که واقعاً وجود دارند.

افرادی که قدم در مسیر موفقیت گذاشته‌اند بیش از هر چیز لازم است به تقویت باورهای خود بپردازند. شنیدن جملات مثبت برای موفقیت می‌تواند تاثیر زیادی بر تغییر باور افراد داشته باشد.

به نظر شما شنیدن جملات مثبت در موفقیت افراد تأثیرگذار است یا خیر؟ برخی از افراد این کار را بیهوده می‌دانند. در صورتی که بسیاری از افراد با شنیدن جملات مثبت در طی کردن مسیر موفقیت، مصمم تر می‌شوند.

خواندن جملات مثبت برای موفقیت می‌تواند تغییراتی در اندیشه و یا نوع نگاه افراد ایجاد کند و گاه یک تلنگر برای آن‌ها باشد.

همچنین برخی از افراد هستند که هر چند شنیدن جملات مثبت در موفقیت آن‌ها تأثیری نگذاشته است، اما با یک جمله مثبت ثمره زندگی خود را برای ما نقل کرده‌اند تا ما از آن استفاده کنیم.

هنگامی که افراد این جملات مثبت برای موفقیت را تکرار می‌کنند و یا در ذهن خود مرور می‌کنند، انرژی درونی آن‌ها چند برابر می‌شود.

از مقالات ما دیدن کنید

38جمله درباره موفقیت

 1. بیست سال بعد، بابت کارهایی که نکرده‌اید، افسوس بیشتری می‌خورید تا کارهایی که کرده‌اید. پس روحیه‌ی تسلیم پذیری را کنار بگذارید. از پناهگاه امن‌تان بیرون بیایید. جست‌وجو کنید؛ بگردید؛ آرزو کنید و کشف کنید. “مارک تواین.
 2. داشتن اهداف روشن و از پیش تعیین شده برای رسیدن به موفقیت ضروری است. “برایان تریسی”.
 3. موفقیت کلید شادی نیست، شادی کلید موفقیت است؛ اگر آنچه انجام می دهی دوست بداری، موفق خواهی بود. “هرمن کین”.
 4. جالب است هر چقدر سخت تر کار می‌کنم، موفقیت بیشتری به سراغم می آید. “توماس جفرسون”.
 5. شیرینی یک بار موفقیت، به تلخی صد بار شکست می‌ارزد. “مارک تواین”.
 6. رویاهای خود را باور داشته باش، همه چیز امکان پذیر است. “یوسین بولت”این موقعیت نیست که انسان را می‌سازد، این انسان است که موفقیت و ثروت را خلق می‌کند. “برایان تریسی”.
 7. بزرگترین ریسک، ریسک نکردن است! در این دنیا که به سرعت تغییر می‌کند تنها استراتژی که شکست را تضمین می‌کند، ریسک نکردن است. “مارک زاکربرگ”.
 8. سه جمله برای دستیابی به موفقیت: 1) بیشتر از دیگران بدان، 2) بیشتر از دیگران کار کن، 3) کمتر از دیگران توقع داشته باش. “منتسب به ویلیام شکسپیر”.
 9. موفقیت، توانایی رفتن از شکستی به شکستِ دیگر بدون از دست دادن شور و انگیزه است. “وینستون چرچیل”.
 10. فکرهای بزرگ درباره‌ی ایده‌ها بحث می‌کنند؛ فکرهای متوسط درباره‌ی رویدادها؛ فکرهای کوچک درباره‌ی آدم‌ها. “النور روزولت”.
 11. دو دسته از آدم‌ها هستند که به شما می‌گویند نمی‌توانید تغییری در جهان ایجاد کنید: آنهایی که از امتحان‌کردن می‌ترسند و آنهایی که از موفقیت شما در هراسند. “رِی گُفُرث”از اینکه خوبی‌ها را رها کنید تا به عالی‌ترین‌ها برسید، هراس نداشته باشید. “جان دی راکفلر”.
 12. من شکست نخورده‌ام. فقط ۱۰۰۰۰ راه پیدا کرده‌ام که کار نمی‌کنند. “توماس ادیسون”.
 13. کل راز یک زندگی موفق، نخست یافتن آن چیزی است که شخص باید انجام بدهد و سپس عمل به آن است. “هنری فورد”موفقیت در این نیست که چه چیزی در پیش رو داریم، موفقیت در این است که چه چیزی در پشت سر به جا می گذاریم. “کریس ماسگرو”.
 14. کسبِ موفقیتِ عظیم، بهترین انتقام است. “فرانک سیناترا”.
 15. رمز موفقیت، پایبندی به هدف در زندگی است. “بنجامین دیزرائیلی”.
 16. از دست دادن امیدی پوچ و محال، خود موفقیت و پیشرفتی بزرگ است. “شکسپیر”موفقیت از آن کسانی نیست که هرگز دچار ناکامی نشده اند، بلکه متعلق به کسانی است که هرگز برای ازسرگرفتن مبارزه، بیم و هراسی ندارند. “هانری کپ”.
 17. اگر می‌خواهید چیزهای فوق‌العاده را به‌دست بیاورید، می‌توانید از امروز به آن برسید. از همین لحظه، انجام کارهای کمتر از فوق‌العاده را رها کنید. “توماس جی واتسون”.
 18. ما همان چیزی می‌شویم که اغلب اوقات به آن فکر می‌کنیم و این عجیب‌ترین راز هستی است. “ارل نایتینگل”راه موفقیت، همیشه در حال ساخت است؛ موفقیت پیش رفتن است، نه به نقطه پایان رسیدن. “آنتونی رابینز”.
 19. راز پیشرفت در آغاز کردن است. راز آغاز کردن در آن است که وظایف سخت و پیچیده‌ی خود را به وظایف کوچکی که قابل مدیریت کردن باشند، بشکنید و سپس از نخستین آنها آغاز کنید. “مارک تواین”.
 20. همه می‌توانند پیروز باشند به شرط اینکه راه پیروزی را بدانند. “اسپینوزا”در زندگی، همه می‌کوشند اما کسانی موفق می‌شوند که عاقلانه می‌کوشند. “هانس آندرسن”رمز موفقیت این است که یاد بگیریم تا از نیروهای رنج و لذت به نفع خود استفاده کنیم. “آنتونی رابینز”.
 21. موفقیت هایی که نصیب افراد صبور می‌شود، همان هایی هستند که توسط افراد عجول رها شده اند! “آلبرت انیشتین”.
 22. موفقیت مجموعه تلاش های کوچکی است که هر روز به طور مداوم تکرار شوند. “رابرت کلییر”.
 23. من زندگی میکنم که موفق شوم نه اینکه تو را یا کسی دیگر را راضی کنم. “مریلین مونرو”.
 24. اگر هیچ منتقدی نداشته باشی احتمالا به هیچ موفقیتی نخواهی رسید. “مالکوم ایکس”.
 25. من معتقدم موفقیت زمانی به دست می آید که یک قدم جلوتر برویم؛ یعنی ضمن استقبال از ناملایمات و سختی ها شکست را بخشی از زندگانی خود بدانیم. “جان ماکسول”.
 26. همه خوشبختی ها و موفقیت هایی که به من روی آورده، از درهایی وارد شده که آنها را به دقت بسته بودم. “لرد بایرون”.
 27. موفقیت، مساوی با رسیدن به هدف نیست، بلکه خود سفر است. “جان ماکسول”.
 28. هرکس خواهان موفقیت است باید یاد بگیرد که ناکامی جزء حتمی فرایند پیشرفت است. “برادرز”.
 29. نمی توانم فرمول موفقیت را برای شما بیان کنم؛ اما اگر فرمول شکست را می خواهید آن است که بکوشید همه را راضی نگه دارید. “اسوپ”.
 30. موفقیت بر روی ستون های شکست شکل می گیرد. “سری چتری”.
 31. همه‌ی رؤیاهایمان می‌توانند به واقعیت بپیوندند، اگر شهامت دنبال کردن‌شان را داشته باشیم. “والت دیزنی”.
 32. از میان موجودات نه قوی‌ترینِ آنها و نه باهوش‌ترین‌شان، بلکه انعطاف‌پذیرترین‌ موجودات در برابر تغییرات هستند که زنده می‌مانند. “چارلز داروین”.
 33. اگر می‌دانستید که شکست نمی‌خورید، برای انجام چه کاری تلاش می‌کردید؟ “رابرت شولر”.
 34. موفق آن کسی است که با آجرهایی که دیگران به سوی او پرتاب کرده‌اند، پایه‌ای مستحکم می‌سازد. “دیوید برینکلی”.
 35. فاصله‌ی بین جنون و نبوغ تنها با موفقیت اندازه‌گیری می‌شود. “بروس فرشتاین”.
 36. افراد موفق و ناموفق در توانایی‌هایشان تفاوت زیادی ندارند. تفاوت آنها در تمایل‌شان برای دست‌یابی به ظرفیت‌هایشان است. “جان مکسول”.
 37. برای موفق بودن باید همه‌ی چالش‌هایی را که سر راه‌تان قرار می‌گیرند، بپذیرید. شما نمی‌توانید فقط آنهایی را بپذیرید که برای‌تان خوشایند است. “مایک گافکا”.
 38. موفقیت به این معنا نیست که هرگز اشتباه نکنید، بلکه به این معناست که هرگز یک اشتباه را دو بار مرتکب نشوید. “جرج برنارد شاو”.

 

من مهناز گرجی زاده، مدرس و ‌سخنران در حوزه مهارت های فردی، انگیزشی، کسب و کار در فضاهای مجازی و کارشناس بیمه های زندگی هستم.
آمده ام درکنار شما باشم تا یک زندگی شاد و سرشار از امید رو با هم تجربه کنیم و در کسب و کار و زندگی خود موفق و پیروز باشیم.

اینستاگرام ما رو هم حتما دنبال کنید.

 

مطالب مرتبط

پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *